II Niedziela Wielkiego Postu, 1 marca 2015 r.

Czy widzisz w swoim życiu religijnym wyjątkowe chwile Bożej łaski? Ceń takie wydarzenia, pamiętaj je i noś w sobie. Kiedy spotkasz ludzi słabszej wiary, dziel się nimi, bo to Boże światła na czas mroku.

1. Dzisiaj o 15.15 będą Gorzkie żale z nauką pasyjną.

2. Dziś Msza Święta o 16.00 będzie z udziałem dzieci klas II i ich rodziców. Po Mszy Świętej będzie konferencja dla rodziców i spotkanie z dziećmi.

3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbierane są ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi w świecie.

4. W środę 4 marca, z racji I Środy miesiąca, zapraszamy Koła Żywego Różańca na wspólny różaniec o 15.30. Poprowadzi go Koło ze Skurowa.

5. W piątek 6 marca jest I Piątek miesiąca. Od 9.00 odwiedzamy naszych chorych. Spowiedź będzie od 15.30, droga krzyżowa będzie o 16.30. Po Mszy Świętej o 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę 7 marca jest I Sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę Świętą o 16.00 i nabożeństwo "Pięciu pierwszych sobót miesiąca" według prośby Matki Bożej w Fatimie.

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

7. W sobotę 7 marca o 10.00 będzie spotkanie ministrantów ze szkoły podstawowej.

8. W najbliższą niedzielę 8 marca po Mszy Świętej o 16.00 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

9. Jak co roku został wystawiony kosz. Prosimy o "Wielkopostny dar serca".

10. Panie z Kół Żywego Różańca serdecznie proszę o zrobienie palm na Niedzielę Palmową.

11. Radnych z poszczególnych miejscowości serdecznie proszę o zebranie ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa i dekorację kościoła na Święta.

12. W najbliższą niedzielę 8 marca zapraszam na spotkanie Radę Parafialną o 17.00.

13. W najbliższą niedzielę 8 marca po Mszy Świętej o 9.00 w Domu Pielgrzyma będzie spotkanie wszystkich wyjeżdżających do Rzymu. Proszę o ostatnią wpłatę.

14. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.

15. Dnia 11 kwietnia Akcja Katolicka organizuje wyjazd do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pod tytułem "Cabaret", przygotowany na podstawie broadwayowskiego musicalu. Całkowity koszt wyjazdu to 60 zł. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 8 marca przy stoliku Akcji Katolickiej.