XIII Niedziela Zwykła, 28 czerwca 2015 r.

Jak powiedzieć komuś złą wiadomość? Przecież ona umarła. O kimś też mówimy,
że jest straconym człowiekiem, nic z niego, czas nadziei się skończył. Nie bój się, tylko wierz.

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom Agnieszce Szelągowskiej i Łukaszowi Wysockiemu. Na następną niedzielę proszę o kwiaty mieszkańców Zaborówka.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o 17.00 będzie spotkanie Rady Parafialnej.

3. Jutro, 29 czerwca, jest Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta Msza Święta będzie o 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na tzw. daninę św. Piotra.

4. W najbliższą środę 1 lipca z racji I Środy miesiąca zapraszamy wszystkie Koła Różańcowe na wspólny różaniec o 17.30, a potem na Mszę Świętą o 18.00.

5. W piątek 3 lipca jest I Piątek miesiąca. Od 9.00 ks. proboszcz odwiedza swoich chorych. Spowiedź w kościele o 17.00. O 18.00 będzie Msza Święta, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę 5 lipca z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o 11.30 będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę.