Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła,
26 października 2014 r.

Czy pamiętasz, że jesteś świątynią Ducha Świętego?
Czy dbasz o tę świątynię? Czy mieszka tam Bóg?

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom Marcie Ślizień i Arturowi Barszczowi.

2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe będzie o 15.30, a w dni powszednie po Mszy Świętej o 17.00.

3. Dzisiaj po Mszy Świętej o 16.00 będzie spotkanie Bractwa Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. Wypominki roczne i jednorazowe można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy Świętej. 1 listopada będą przyjmowane również na cmentarzu.

5. W sobotę 1 listopada jest Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta w kościele będzie o 9.00. O 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta na cmentarzu. Po Mszy Świętej będzie procesja i modlitwa wypominkowa za zmarłych.

6. Proszę mieszkańców Oczesał o kwiaty do ołtarza na cmentarzu. Panów ze Służby Porządkowej proszę o zebranie tacy na cmentarzu, która przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem porządku na cmentarzu.

7. W niedzielę 2 listopada jest Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte będą o 9.00, 11.30 i 16.00. O 15.00 wyruszy z kościoła na cmentarz procesja żałobna. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Na 1 i 2 listopada zapraszamy Orkiestrę.

8. Od 1 do 8 listopada można zyskać codziennie odpust zupełny i ofiarować go tylko za zmarłych nawiedzając cmentarz lub kościół i modląc się za zmarłych.

9. Proszę osoby z Rady Parafialnej o zorganizowanie w swojej miejscowości zbiórki owoców dla naszego Seminarium Duchownego w Warszawie.

10. W piątek 31 października będzie zakończenie nabożeństw różańcowych i rozstrzygnięcie konkursów na aktywnego uczestnika i wykonanie różańca.

11. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.

12. Proszę, aby Obraz Matki Bożej Lewiczyńskiej, który teraz przebywa wśród mieszkańców Bartodziej, przybył na 1 i 2 listopada do naszej świątyni.