III Niedziela Adwentu, 14 grudnia 2014 r.

Kim jesteś? Od tego kim dla nich jesteś, zależy wpływ, jaki będziesz miał na ich życie i wieczność.

1. Dzisiaj o 16.00 będzie Msza Święta z udziałem dzieci klas II i ich rodziców. Po Mszy Świętej będzie konferencja dla rodziców.

2. Dziękuję tym wszystkim, którzy złożyli do kosza "Dar serca". W ten sposób dzielimy się z potrzebującymi w naszej parafii.

3. Zachęcamy do nabywania świec Caritas. Niech tej świecy nie zabraknie na naszych stołach wigilijnych. Kupując święcę pomagamy dzieciom rodzin biednych.

4. Dzisiaj odbywa się kiermasz dekoracji bożonarodzeniowych wykonanych przez podopiecznych i opiekunów Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację dzieci.

5. Tradycyjnie nasi ministranci w kruchcie kościoła rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Ofiary zasilą fundusz ministrancki.

6. Dzisiaj po Mszy Świętej o 11.30 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7. Zapraszamy starszych i dzieci z lampionami na Mszę Świętą Roratnią w poniedziałek i sobotę o 7.00 oraz w środę o 16.00.

8.  Jutro, w poniedziałek 15 grudnia, zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej na 18.00.

9. W najbliższą sobotę 20 grudnia zapraszamy na czuwanie w intencji Ojczyzny. Rozpoczniemy o 18.00, zakończymy Mszą Świętą o 21.00.

10. Przypominamy o konkursie na ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci.

11. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.

12. Dziękuję za drewno na opał Domu Pielgrzyma p. Tomaszowi  Wrzoskowi z Zaborówka.

13. W poniedziałek 22 grudnia pragniemy odwiedzić naszych chorych. Chętnych można zgłaszać w zakrystii.

14. Pan Klaudiusz, nasz organista zakończył roznoszenie opłatków. Składa serdeczne "Bóg zapłać" za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Od dzisiaj do Wigilii będzie można jeszcze nabyć opłatki po każdej Mszy Świętej w kruchcie kościoła. W środę od 17.00 p. Klaudiusz odwiedzi jeszcze tych, którzy nie byli obecni w dniu rozwożenia opłatków.

15. W najbliższą niedzielę 21 grudnia przybędzie do nas Betlejemskie Światło Pokoju. Będzie można zabrać je do domu. Proszę przynieść lampiony.

16. Wizytę kolędową rozpoczniemy 7 stycznia.

17. Organizujemy autokarową pielgrzymkę dziękczynną do Rzymu w 40-tą rocznicę koronacji Obrazu Matki Bożej Lewiczyńskiej. Wyjeżdżamy 7 kwietnia, a wracamy 16 kwietnia 2015 roku. Koszt 2400 zł i 80 euro. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

program pielgrzymki