Ogłoszenia parafialne

XXVII Niedziela Zwykła, 4 października 2015 r.

Nie stań się przyczyną zagubienia kogoś w wierze. Nie bądź przyczyną kłótni, niepokoju, zabicia nadziei, resztek przyjaźni. Niczego co Boskie nie rozdzielaj, ale łącz, bo do Boga musi należeć to, co Boskie.List Episkopatu Polski zapowiadający obchody XV Dnia Papieskiego


Modlitwa Papieża Franciszka za rodziny i za Synod Biskupów


1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom Paulinie Mokosa i Danielowi Kozłowskiemu. Na następną niedzielę proszę o kwiaty mieszkańców Grotowa.

2. Dzisiaj przypada niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy Świętej o 11.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę.

3. Dzisiaj o 18.00 na plebanii w Parafii św. Mikołaja w Grójcu rozpoczyna się III tura kursu przedmałżeńskiego.

4. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe będzie o 15.30, a w dni powszednie będzie po Mszy Świętej o 17.00. Zapraszamy wszystkich na tę modlitwę, za odmówienie której można zyskać odpust.

5. Za tydzień, w niedzielę 11 października, po Mszy Świętej o 16.00 odbędzie się spotkanie przed bierzmowaniem dla rodziców i młodzieży z klas I szkoły średniej.

6. Przypominamy o konkursach dla dzieci:

          - aktywny uczestnik; dzieci otrzymują planszę i naklejki za udział w różańcu;

          - wykonanie różańca z różnych materiałów.

7. W zakrystii jest do odebrania drugi zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.

8. Można już zgłaszać wypominki roczne i jednorazowe. Msze Święte na 2016 rok będzie można zamawiać po Uroczystości Wszystkich Świętych.

 

Dodatkowe informacje