VI Niedziela Wielkanocna,
1 maja 2016 r.

"Pokój zostawiam wam..." Jezus obiecuje dar szczególny, dar pokoju.
Czy zawierzyłeś już Panu Bogu wszystkie swoje lęki?

1. Dziś rozpoczynają się nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o 18.00, a w niedziele i święta po Mszy Świętej o 17.00. Gdyby mieszkańcy wiosek chcieli spotkać się przy kapliczce i majowym nabożeństwie, to prosimy o wcześniejsze uzgodnienie daty i godziny. Prosimy o zadbanie o krzyże i kapliczki.

2. Dzisiaj jest I Niedziela miesiąca, dlatego po Mszy Świętej o 11.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Po procesji będzie adoracja do Mszy Świętej o 17.00.

3. We wtorek 3 maja jest Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte będą odprawiane o 9.00, 11.30 i 17.00. Na Mszy Świętej o 11.30 będziemy modlić się za naszych braci Strażaków. Zapraszamy.

4. W piątek 6 maja jest I Piątek miesiąca. Od 9.00 kapłani będą odwiedzać naszych chorych. Spowiedź w kościele będzie od 16.30.

5. W najbliższą niedzielę, 8 maja, taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Maltę (8 dni "Do kraju silnej wiary") w dniach od 7 do 14 listopada. Koszt 3080 zł + 120 euro.