XVII Niedziela Zwykła, 27 lipca 2014 r.

Czy umiesz rozpoznać skarb? Czy widzisz, że go posiadasz?
Czy strzeżesz go, bo łatwo go stracić? Czy rozdajesz go, bo masz być pomocą?

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła mieszkańcom Maciejówki. Proszę o kwiaty do kościoła na przyszłą niedzielę mieszkańców Piekiełka.

2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych, z racji święta św. Krzysztofa, patrona kierowców, które było w piątek.

3. Najbliższy piątek 1 sierpnia to I piątek miesiąca. Od 9.00 odwiedzamy naszych chorych z Komunią św. Spowiedź w kościele będzie od 17.30. O 18.00 będzie Msza Święta w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Po Mszy Świętej będzie poświęcenie tablicy Bohaterom Powstania.

4. W przyszłą niedzielę 3 sierpnia z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o 11.30 będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy Asystę.

5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 6 do 14 sierpnia. Można zapisywać się na listę w zakrystii. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się w poniedziałek 4 sierpnia o 19.00 w sali Jana Pawła II.

6. 8 i 9 sierpnia będziemy gościć w naszym Sanktuarium Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Przygotowaniem do tego spotkania będą rekolekcje, które rozpoczną się we wtorek 5 sierpnia.

Szczegółowy program