XXXIV Niedziela,
Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata,
23 listopada 2014 r.

Na końcu ludzkich dróg Bóg stawia pytanie o miłość świadczoną innym.
Wszystko, ale bez miłości, jest niczym przed Bogiem.

1. Dziękuję za drewno na opał Domu Pielgrzyma p. Waldemarowi Lewandowskiemu.

2. W najbliższą sobotę 29 listopada od 10.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się Dzień Skupienia dla księży pięciu dekanatów pod przewodnictwem ks. bpa Józefa. W związku z tym gorąco proszę o upieczenie kilku ciast i pomoc przy przygotowaniu obiadu.

3. W najbliższą niedzielę 30 listopada, w kościele seminaryjnym w Warszawie odbędzie się promocja lektorska. Z naszej parafii promowanych będzie trzech lektorów: Jakub Chryn, Marcin Kuchta i Piotr Witczak. Polecamy ich modlitwie.

4. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbywa się błogosławieństwo opłatków, które p. Organista w tym tygodniu będzie roznosił.

5. Organizujemy autokarową pielgrzymkę dziękczynną do Rzymu w 40-tą rocznicę koronacji Obrazu Matki Bożej Lewiczyńskiej. Wyjeżdżamy 7 kwietnia, a wracamy 16 kwietnia 2015 roku. Koszt 2400 zł i 80 euro. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

program pielgrzymki

6. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.