V Niedziela Wielkiego Postu,
22 marca 2015 r.

Jesteśmy jak ziarna. Ziarna na zasiew muszą być żywe.
Obumieranie ziarna służy życiu.
Niech Bóg pozwoli nam rodzić nowe życie.

1. Dzisiaj o 15.15 będą Gorzkie żale z nauką pasyjną.

2. W piątek 27 marca będzie droga krzyżowa o 16.30.

3. "Bóg zapłać" za złożone ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Dziękuję mieszkańcom: Wilczego Targu, Piekiełka, Julianowa, Skurowa, Bartodziej i Borut.

4. Panie z Kół Żywego Różańca serdecznie proszę o zrobienie palm i dostarczenie ich najpóźniej do piątku.

5. Akcja Katolicka zaprasza dzieci naszej parafii do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie palm. Dzieci wraz z rodzicami gromadzą się z palmami w przyszłą niedzielę przy ołtarzu polowym o 11.00 (najpierw będzie rozstrzygnięcie konkursu).

6. W środę 25 marca jest Uroczystość Zwiastowania NMP i dzień spowiedzi w naszej parafii. Msze Święte będą odprawiane o 9.00, 12.00 i 17.00. Spowiedź będzie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

7. W środę 25 marca o 17.00 będzie Msza Święta na zakończenie nawiedzenia Matki Bożej Lewiczyńskiej mieszkańców Skurowa. Obraz przejmują mieszkańcy Lewiczyna za Kraską.

8. W najbliższą sobotę 28 marca młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania gromadzi się o 14.00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu, gdzie o 15.00 będzie uczestniczyć we Mszy Świętej i złoży podania z prośbą o udzielenie sakramentu bierzmowania na ręce ks. biskupa.

9. We czwartek 26 marca o 17.00 będzie przymiarka strojów komunijnych.

10. W najbliższy piątek 27 marca od 9.00 odwiedzamy chorych. Adresy chorych można zgłaszać po każdej Mszy Świętej.

11. Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Biedronki" działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Grójcu serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty kiermaszu wielkanocnego, który odbędzie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Zebrane fundusze wykorzystane będą na działalność rehabilitacyjną podopiecznych Stowarzyszenia. Za okazane wsparcie dziękują członkowie i podopieczni Stowarzyszenia.

12. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.