XVII Niedziela Zwykła, 26 lipca 2015 r.

Co pomyśleli sobie ludzie, gdy Jezus nasycił ich głód? Co ty myślisz i jak się zachowujesz,
gdy jesteś syty i zadbany? Idziemy za Tobą Panie nie tylko dlatego, że dałeś chleb.

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom Magdalenie Tkaczyk i Adamowi Papisowi.

2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbywa się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wczorajszego święta św. Krzysztofa.

3. W przyszłą niedzielę 2 sierpnia, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o 11.30 będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę.

4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 6 do 14 sierpnia. Można się zapisać w zakrystii. Spotkanie organizacyjne będzie w przyszłą niedzielę 2 sierpnia po Mszy Świętej o 17.00.

5. Jutro, 27 lipca, na Mszę Świętą o 18.00 zapraszamy mieszkańców Lewiczyna Centrum na zakończenie nawiedzenia Obrazu Matki Bożej.

6. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Gniezna w dniach 21-23 sierpnia proszone są o uregulowanie pozostałych należności (całkowity koszt 290 zł) przy stoliku Akcji Katolickiej lub w zakrystii.