XXIX Niedziela Zwykła, 19 października 2014 r.

Oddać cesarzowi, co jego. A ile Bogu? Przecież, to co ziemskie mamy na jakiś czas.
Nie wiąż więc z tym swego serca na zawsze, bo powstają rozpaczliwe więzi.
Ubogacaj to swoim wnętrzem i oddawaj.

Słowo Metropolity Warszawskiego

1.
Dziękuję za kwiaty do kościoła mieszkańcom Zaborowa.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o 16.00 będzie obowiązkowe spotkanie dla rodziców i młodzieży I klas szkoły średniej przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, które odbędzie się 11 listopada.

3. Dzisiaj o 15.20 będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a potem wspólny różaniec o 15.30.

4. Dzisiaj odbywa się w kościołach całej Polski liczenie obecnych i przystępujących do komunii św.

5. Bóg zapłać za ofiary na misje z racji niedzieli misyjnej.

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Światowy Dzień Misyjny

6. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe będzie o 15.30, a w dni powszednie po Mszy Świętej o 17.00.

7. W środę 22 października jest wspomnienie św. Jana Pawła II.

8. W piątek 24 października o 17.00 będzie Msza Święta dla mieszkańców Zaborowa na zakończenie nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Lewiczyńskiej. Obraz przejmą mieszkańcy Bartodziej.

9. W najbliższą niedzielę 26 października będziemy gościć w naszej parafii o. Władysława Bodzionnego redemptorystę, który będzie przygotowywał nas do Misji parafialnych, które odbędą się w maju 2015 r.

10. W najbliższą niedzielę 26 października po Mszy Świętej o 16.00 będzie spotkanie Bractwa Niepokalanego Poczęcia NMP.

11. Wypominki roczne i jednorazowe można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

12. Przypominamy o konkursach związanych z nabożeństwami różańcowymi:

- na wykonanie różańca z różnych materiałów,

- aktywnego uczestnika modlitwy różańcowej (dzieci będą otrzymywały puzzle,
            które po złożeniu utworzą obrazek).

13. W zakrystii jest do odebrania kolejny zestaw pytań w ramach Biblijnej Akademii Najmłodszych.