XVI Niedziela Zwykła, 20 lipca 2014 r.

Bądźcie cierpliwi.
Można popełnić pomyłkę i wziąć chwast za zboże lub odwrotnie. Ludzkie oczy bywają omylne
.

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom: Dagmarze Stępniewskiej i Francisco Sanchez Lopez.

2. Proszę o kwiaty do kościoła na przyszłą niedzielę mieszkańców Maciejówki.

3. W przyszłą niedzielę 27 lipca z racji św. Krzysztofa (25 lipca), patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.

4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 6 do 14 sierpnia. Można zapisywać się na listę w zakrystii.

5. W dniach 13 i 14 września (sobota, niedziela) Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Oświęcimia. Koszt wyjazdu wynosi 200 zł. Zapisywać się można przy stoliku Akcji Katolickiej.